Informace o chatě

Vše přehledně na fotkách

Jak to u nás vypadá, si můžete nejlépe prohlédnout ve velké fotogalerii.


Popis situace na chatě

Přízemí

V přízemí chaty se nachází společenská místnost (lze ji rozdělit na část s krbem a velkou jídelnou), kuchyň, wc a koupelny se sprchami pro chlapce a dívky, úklidová místnost a velký dřez na mytí nádobí v chodbě.

Výkres: Přízemí chaty

První patro

V prvním patře se nachází čtyři pokoje (10 postelí, 6 postelí, 4 postele a 1 postel), relaxační prostory (chodba s posezením a půdní místnost) a malý sklad materiálu.

Půda

Celá půda chaty je zařízena jako spací prostor (20 postelí) doplněný o relaxační a hrací zóny se sezením na koberci.

Suterén

V suterénu se nachází místnost pro tým (vhodné pro vedoucí akce na porady a zázemí), sklad potravin s umyvadlem a technické místnosti chaty (nádrž na vodu, bojlery, čerpadlo a technický sklad).

Výkres: Suterén chaty

Vybavení chaty

Společenská místnost

Jde o hlavní společenskou místnost, kterou je možné posuvnými dveřmi rozdělit na dvě části. V menší části jsou dřevěné stoly, lavice a židle a hlavně krbová kamna. Větší část je zařízena jako jídelna se čtvercovými stoly a židlemi.

Pokoje a obytná půda

V prvním patře se nacházejí tři obytné pokoje vybavené jednolůžky a dvoupatrovými postelemi. Pokoje poskytují spaní pro 4, 6 a 10 osob na pokoji. Kromě postelí jsou pokoje vybaveny několika skříněmi a odkládacími prostory.

Celá půda je zařízena jako prostor pro spaní, odpočinek a hry. Nachází se zde cca 15 postelí, úložné a odkládací prostory a také hrací plochy vybavené koberci k posezení.

Týmovna

V suterénu se nachází samostatná místnost vhodná pro tým či vedení akce. Celá je obložena dřevem a vybavena stolem s posezením, skříní a dvěma postelemi. S místností přímou sousedí sklad, ve kterém je navíc k dispozici i umyvadlo s pitnou vodou.

Relaxační prostory

V prvním patře chaty jsou připraveny i relaxační prostory v podobě chodbičky s posezením a půdní místnosti s kobercem a matracemi.

V letních měsících je navíc možné využívat půdní prostor nad garáží, kde je možné sedět či ležet a realizovat různé aktivity.

Kuchyň

V roce 2018/2019 prošla kuchyně kompletní rekonstrukcí – jak stavebně, tak svým vybavením (úplně nová celodřevěná kuchyňská linka). A tak chata Seleška poskytuje kuchyň pro veškeré vaření s vhodným zázemím vysoké kvality. Je možné pohodlně vařit jak pro menší skupiny, tak pro velké skupiny. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, dřezem, klasickým elektrickým sporákem s troubou, ale i velkým profesionálním nerezovým sporákem s horkovzdušnou troubou, velkou nerezovou pánví a celý prostor je odvětráván profesionální velkou digestoří.

Součástí vybavení kuchyně je i mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a všechno potřebné nádobí (talíře, hrnky, skleničky, příbory apod. v kapacitě cca pro 50 osob).

Koupelny

V roce 2012 nově zrekonstruované koupelny jsou děleny na samostatnou dívčí a chlapeckou část. V každé části jsou k dispozici 3 umyvadla (vždy včetně jednoho sníženého pro malé děti), WC a sprch včetně odkládacích ploch a sezení. Nad umyvadly jsou v obou částech k dispozici velkoplošná zrcadla.

Ke koupelnám (a celé chatě) je k dispozici i úklidová místnost vybavená potřebnými mycími prostředky, košťaty, kbelíky, hadry apod.

Venkovní areál

Okolí chaty poskytuje nádhernou přírodu, travnaté i zalesněné plochy. Je zde možné stavět stany, k dispozici je velké ohniště i vodní nádrž pro zchlazení v horkých letních dnech.